Budowa domów i mieszkań w stanie deweloperskim i "pod klucz"

O nas

IMMO BUILDING to firma, która powstała z połączenia i doświadczenia firmy rodzinnej. Działamy na rynku wielkopolskim od 1993 roku. Do użytku oddaliśmy ok. 1000 mieszkań oraz domów, które znalazły szybko swoich nabywców oraz na stałe wtopiły się w architekturę wielkopolskich miast.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wznoszonych mieszkań i domów, których wykonanie opieramy na łączeniu najnowocześniejszych technologii z tradycyjnymi materiałami. Pozwala to spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Dajemy klientowi gwarancję terminowości ukończenia inwestycji, profesjonalizm oraz wysokiej klasy wykończenia za rozsądną cenę. Ogromną wagę przywiązujemy do użyteczności naszych mieszkań i domów, do ich estetyki, wygody, dbając przy tym o wysoki poziom projektowanych budynków mieszkalnych.

Uznanie firmy potwierdzają sami zadowoleni klienci, którzy znajdują w naszej ofercie mieszkania i domy swoich marzeń. Wracają do nas po zakup następnych inwestycji, co sprawia, że cieszymy się solidną pozycją na rynku i możemy spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Zobacz naszą najnowszą inwestycję!

Szukasz mieszkania lub domu?

Skontaktuj się naszym doradcą!