Infolinia: 739 000 092 lub 600 777 709

Opis inwestycji

Projektowany budynek został zaprojektowany w kształcie litery L, składa się z dwóch skrzydeł, kryty dachem płaskim, pokryty papą termozgrzewalną. Budynek zlokalizowany jest dwoma ścianami w granicach działki. Parter jest cofnięty w stosunku do pozostałych kondygnacji tworząc podcień wsparty na słupach zgodnie z zapisami Planu zagospodarowania przestrzennego. W granicy działki zlokalizowana jest rampa zjazdowa do garażu podziemnego oraz wjazd na dziedziniec.

Wejścia do klatek do budynków znajdują się od strony ulicy Kochanowskiego oraz od strony projektowanej zieleni. Lokale wyposażone są w balkony lub loggie.

Skrzydła budynku tworzą dziedziniec na którym zlokalizowany jest parking naziemny oraz wiata śmietnikowa. Na parterze mieszczą się lokale usługowe dostępne bezpośrednio z ulic poprzez podcień. Dodatkowo na parterze mieszczą się garaże wbudowane dostępne z dziedzińca. Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze mieszczą się lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni. Budynek skomunikowany jest w pionie dwiema klatkami schodowymi, A i B, wyposażonymi w dźwigi osobowe. Schody klatki A łącza tylko kondygnacje naziemne. Z każdej klatki przewidziano wyjścia na zewnątrz poprzez wiatrołapy. W hali garażowej zlokalizowano parking podziemny. Hala garażowa skomunikowana jest klatka B z pozostałymi kondygnacjami oraz winda w klatce A. Wjazd do garażu stanowi rampa zjazdowa zamykana bramą.

Budynek zaprojektowany jest w nowoczesnej aranżacji architektonicznej. Inwestycja zlokalizowana jest w Nowym Centrum Lubonia, które posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz siecią komunikacyjną (ZTM Luboń oraz PKP). W niedalekiej odległości znajdują się tereny zielone i rekreacyjne. W przeciągu kilku minut można autem lub rowerem dostać się do Parku Dębina oraz Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Budynek zloalizowany jest przy ul. Puławskiego/Kochanowskiego, składający się z 36 mieszkań 1 – pokojowych, 2 – pokojowych i 3 – pokojowych o metrażu od 33 do 70 m2. Termin realizacji inwestycji to III kwartał 2018 roku.

Dlaczego my?

  • ponad 20 lat na rynku
  • ok. 1000 domów i mieszkań oddanych do użytku
  • sprawdzone i wykwalifikowane ekipy budowlane
  • wykorzystywanie najlepszych dostępnych materiałów