Infolinia: 739 000 092 lub 600 777 709

Opis inwestycji

I ETAP

Budynek trzy piętrowy z podziemną halą garażową, zlokalizowany w Luboniu przy ul. Pułaskiego/Kochanowskiego. Składa się z 40 mieszkań  1,2,3- pokojowych  o powierzchni od 27m2-72m2. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe. Zakończenie inwestycji III/IV kwartał 2018r.

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

II ETAP

Termin realizacji III/IV kwartał 2019 r.

Inwestycja w której znajdzie się budynek wielorodzinny 4-kondygnacyjny z usługami na parterze. W budynku  powstanie 75 lokali mieszkalnych zlokalizowanych na 1,2 i 3-cim piętrze. Na parterze zaprojektowano 32 miejsca garażowe na samochody osobowe. W kondygnacji podziemnej znajdą się dwie hale garażowe  zawierające łącznie 85 miejsc postojowych. Wejścia do budynku od ulicy Mizerki, wjazd do podziemnej  hali garażowej od ulicy Al.J.Pawła II.

Budynek kryty dachem płaskim o nowoczesnej architekturze współgrającej z otoczeniem osiedla. Parter  cofnięty w stosunku do pozostałych kondygnacji tworząc podcień wsparty na słupach. Na parterze będą  mieścić się lokale usługowe dostępne bezpośrednio od ulicy Mizerki oraz  garaże do których wjazd dostępny będzie od strony dziedzińca. Na 1,2,3-cim piętrze powstaną lokale mieszkalne 2,3,4- pokojowe z balkonami o zróżnicowanej powierzchni od 45m2-81m2. Na trzecim piętrze przewidziane są mieszkania z antresolami i tarasami na dachu budynku.  Budynek skomunikowany będzie  dwoma klatkami schodowymi , wyposażonymi w windy osobowe z których można będzie korzystać od poziomu podziemnej hali garażowej. 

Inwestycja zlokalizowana  w Nowym Centrum Lubonia, które posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz sieć komunikacyjną. W niedalekiej odległości znajduje się Park Dębina oraz Wielkopolski Park Narodowy z terenami zielonymi  i rekreacyjnymi. W obrębie Osiedla bardzo dużo sklepów, przychodnie, szkoła, przedszkola, punkty usługowe.

Dlaczego my?

  • ponad 20 lat na rynku
  • ok. 1000 domów i mieszkań oddanych do użytku
  • sprawdzone i wykwalifikowane ekipy budowlane
  • wykorzystywanie najlepszych dostępnych materiałów